[]

Yeni telefon vs Batarya değişimi

Halihazırda iPhone 7 kullanıcısıyım. Telefondan (boyut vs) ve Mac uyumundan memnun olduğumdan ve yeni bir iPhone alamayacak durumda olduğumdan dolayı bunun pilini mi değiştirsem yoksa bunu satıp Xiaomi 9T/S mi alsam ?.

Pili şu an %83 gösteriyor. Yoğun kullanımda günde 2 defa şarj ediyorum. Yeni pile de 250 lira diyorlar teknik serviste.


 
Batarya değiştir bence yeni gibi oluyor.


  • kitik  (15.10.19 13:21:04) 
www.deji.com.tr den al batarya gitsin. iphone için tavsiye ettiğim arkadaşım çok memnun.

ben geçen hafta lg g4 için aldım ve şimdilik sorunumuz yok. akşam kalan şarjım %50 altına düşmüyor.
  • teknikekip  (15.10.19 13:32:34) 
Hiç bir koşulda Apple'ı terketmeyin derim.


  • ckgoneforawhile  (15.10.19 13:34:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.