yurtdışından gelen kargoyu 15 günde teslim etmek!!!

1 EKIM tarihinde ülkeye giriş yapmış olan kargoyu ancak 15 EKIM tarihinde teslim etmek nedir..
tam 2 hafta PTT'nin bi köşesinde bekletmek HANTALLIK değil de nedir..

bu olayı CIMER'e bildirsek bir şeyler değişir mi?

pasteboard.co

not: henüz teslim almadım.. yarın getirecekler muhtemelen!

noktalama işaretleri ve büyük harfli kelimeleri okurken güldüm :d

bu gümrük işlerinden sonra ülkeye giriş akabinde dağıtıma çıkma süreleri arttı. baya bi süre gümrükte bekletiliyor vergi mevzuları için. sorun ptt'nin değil yani.
  • mg3929  (14.10.19 14:59:18)
yurtdışı gönderileri hep geç geliyor da kitapyurdu'ndan ptt'ye verilen siparişlerim 1 haftada geliyor. istanbul'dan istanbul'a :) bu aralar ptt bir yavaş çalışıyor, bu kadar değildi.

  • xvyz  (14.10.19 15:03:52)
Alınan ürünlerin gecikmesini değil de, keyfe göre vergilendirilmesini CİMER'e şikayet etsek daha iyi gibi ?

  • Avoiding The Puddle  (14.10.19 15:42:08)
2 ayda süren var bence 15 gün makul olmuş!

  • HasanK  (14.10.19 15:50:52)
@HasanK

çin'den alınan ürünler bazen çin sınırları içinde de dolanabiliyor seçilen posta şekline göre..
ben ondan bahsetmiyorum..

ülkeye ulaşmış bir paketi ancak 15 gün sonra bana getirmelerinden bahsediyorum!!!
  • strobist  (14.10.19 16:42:36)
@mg3929

bence iki kurum da hantallıkta birbiriyle yarışıyor.. olan bize oluyor..
çok acil bir evrak durumu olsa yandık ki ne yandık..
  • strobist  (14.10.19 16:45:19)
daha dur lokal postanede de bekleyecek. hemen 1 günde geleceğini mi sandın. benim 10 gün postanede bekledi. 2 kez şikayet ettim sonra getirdiler.

  • mr.goodcat  (14.10.19 18:53:30)