[]

Tasma ile Kedi Gezdirmek??

Selam fellas. Sokak aşığı bir kedimiz var, ki kendisini sokaktan aldık. Eve alıştı eyvallah ama bi dışarıyı havasında alsın diyoruz. Sitenin bahçesi müsait, kendisi alışana kadar 3-5 defa refakat edelim dedik.

Normalde asortik taytlı hanımlar falan bu işi yapıyor ama ben kendim sakallı tesbihli falan bir insanım. Hem kediciği hem de kendimi küçük düşürmek istemiyorum. Neyse şaka bir tarafa kedicik için iyi olur mu bu eylem?

Teşekkürler

 
bu konuda aynı durumdayız. bende merak ediyorum. takipteyim :)


  • RojoElefante  (12.10.19 20:48:22) 
daha fazla parazit aşısı ve kapı arkasında dışarı çıkmak için miyavlayan kedi ile sonlanacak eylem.


  • allineed  (12.10.19 21:05:07 ~ 21:09:58) 
alışmasa daha iyi, zırt pırt çıkmak isteyecek ya da kaçacak sonra. benimki evden hiç çıkmamıştı. tasma ile çıkardım, dışardaki araba vs ses düzeyinden altına sıçazladı hemen geri girdik.


  • 9kuyruklukedi  (12.10.19 21:14:45) 
Alışmasa daha iyi +1
Sokakta diğer kedilerden pire sıçrar bi de onunla uğraşırsınız sık sık.

  • kobuzchu kiz  (12.10.19 22:18:50) 
Kesinlikle iyi olur.evin icine hapsoluyor hayvanlar.bi agiz tadiyla sevisemiyor bile.ev esyasi gibi oluyorlar bir sure sonra.ben sokak+ev kombosuna taraftarim.


  • duptıs  (12.10.19 22:37:10) 
Bizimki o yüzden evden kaçtı. Denrmeyin...


  • sacrilegious  (12.10.19 23:19:53) 
eve alıştıysa hiç dokunmayın.
bir kısmı sokak ve ev arasında mekik dokuyan bahçe kedilerine bakan biri olarak söylüyorum.
herkesin "ay ne güzel ortam" dediği yerde bir sürü kedinin akıbetini bile bilmiyoruz.
  • not dark yet  (13.10.19 00:05:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.