[]

Sozluk neye gore yazar aliyor?

Yani cogu yazarin siteyi kutsal bilgi kaynagi felsefinden uzaklastirdigini dusunuyorum
Bi ara caylak olup her yazdigima kaynak vermeye calistim ancak cok ilerleyemedim. Birinden satin alip sozluge girenler mi bu isi bozdu? 
Ben de sözlüğün parayla yazar aldığını düşünüyorum. 2 yıldır diğer hesabım çaylak ve ilerlemiyor, her gün 1 geri gidiyorsa 10 ileri gidiyor, bir türlü sıra gelmiyor yani. Bence de kesin para var. Hatta paralı trollerin öncelikli olabileceğini düşünüyorum.


  • 1bir1bir1  (12.10.19 20:02:28) 
kutsal bilgi kaynagi bir ironi, her zaman da oyleydi. hic kimse herhangi bir sey icin kaynak vermek durumunda degil. herkesin gonlunu egledigi bir yer eksi sozluk. bi ara bunun gercekten kutsal bilgi kaynagi olan bir klonu vardi ama oldu gitti o da zamanla.


  • hewit  (12.10.19 20:03:50) 
Ben sirami bile takip etmiyordum, bir gün profildeki yazıların italik değil de düz olduğunu görünce fark ettim. cok önemli bilgiler paylaşmamakla birlikte muhakkak tanımlı entry giriyordum.


  • black holes in the sky  (12.10.19 20:07:35) 
2013'den önce girdiğin 10 entry kontrol edilir uygun görülmezse yazarlığın onaylanmazdı ondan sonra başka bir sisteme gittiler yanlış hatırlamıyosam böylece yazar olma durumu daha kolaylaştı ama 2013ten önce yazarlığı onaylanmış olanla sonra yazar olanlara farklı muamele gösteriyolar.


  • nahtoderfahrung  (12.10.19 20:12:26) 
Artık yazar olmak çok kolay,
Yazarlıktan atılmak (uçurulmak) neredeyse imkansız
Bu sebeple artık sözlükte kural yok,
Kafasına göre herkes
  • 2 tostos turan  (12.10.19 20:58:24) 
"Yani cogu yazarin siteyi kutsal bilgi kaynagi felsefinden uzaklastirdigini dusunuyorum"

dostum sene olmuş 2019. senin dedigin eskidendi.
sozluk twitter'in farkli bir versiyonu artik. boyle kabul et, rahat et :)

yazar olmak ise algoritma ile oluyor. algoritma onayi diye bir sey var iste. on entry girmen lazim. sonra da zaman buldukça online ol, favla falan.
  • tabudeviren  (13.10.19 13:07:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.