[]

90 gün arayla doğum yapan kedi - yeni eski yavru birlikteliği

dayanacak gücüm kalmadı sanırım :(

sadece tek bir kediyi sokaktan eve alarak başlayan maceramda, sahiplendiğimin 1. ayında hamile olduğunu öğrendim 2. ayında da 5 bebişçik doğurdu.

durumu kabullendim, herkesin, bütün çevremin karşı çıkmasına rağmen, 2 yavruyu ve anneyi kendime bıraktım. 3 tane yavruyu da yakın arkadaşlarıma verdim geçtiğimiz haftalarda. 3 kedili olmayı kabullenmiştim.

ancak şanssızlık: 9 ağustos günü komşunun yaptığı bir hata ile 4 saat sokaktan aldığım bu anne kedi kaçtı, sonra bulduk.

ben neredeyse emindim hamile kaldığına, boynunda ıslaklık vardı.

ve aradan 62 gün geçti.

doğurmak üzere, ben de 90 günlük iki yavru ve yeni yavrular.

bu arada 3 ay fark olan bebeklerin ilişkisi nasıl olacak.

biraz önce bebekleri başka odaya anneyi başka odaya kapattım ağlaştılar, seslendiler, kıyamadım yine bir araya getirdim.

beni önümdeki günlerde neler bekliyor. 3 aylık canavar oyun manyağı bebeklerim yeni kardeşlerine bir şey yapar mı? ya da ne olur? ???? :((((((

not: veterinere sordum ama tatmin olmadım, bir şey olmaz dedi

 
Birsey olmaz. Dogumdan sonra yavrulari baska odaya alin. Canavarlara anneyi gotururken yavrulari gozleme alin falan. Maks 3 ay sonra hersey yoluna girer.


  • baldan kaymak  (11.10.19 22:40:04) 
eski yavrular farklı bir odaya alın. anneyi ve eski yavruları bir iki ay sonra mutlaka kısırlaştırın önünü alamazsınız.


  • unique hint kumasi  (11.10.19 23:18:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.