[]

Nasıl Bir Kedi Tuvaleti Almak Lazım?

Selam ahali. Linkteki gibi bir kedi tuvaletimiz var ancak kedi tuvaleti yaptıktan sonra etrafı hep kum oluyor. Elekli zımbırtıdan da aldık ama nafile. Hangi tarafına koyalım? Etrafın berbat olmaması için nasıl bir kedi tuvaleti kullanmak gerek?

www.carrefoursa.com


 
Ben kum miktarını azaltiyorum başka bir çözüm var mı bilmiyorum.


  • chavezding  (11.10.19 21:02:42) 
Ben kedinin kafesinin ust kısmını bu kabin üstüne koydum. Strec film çektim etrafına hem kaymyor hem de hava deliklerinden kum çıkmıyor.

Kapalı kum kaplari da var, ama fiyatı gereksiz yere yüksek.
  • biseysorcaktim  (11.10.19 21:05:24) 
www.hepsiburada.com
şunlardan al. mahallede daha ucuza bulursun. tekerlekleri çıkarıp kilitli yerlerden birinin oradan kesip kapı yap.
bir de paspas at önüne ama bu dış kapı paspaslarından değil onlar rahatsız eder.
mis gibi çözüm.
  • denek hayatım  (11.10.19 21:48:01) 
www.zooplus.com.tr
şöyle bir kapalı tuvalet alın.

  • ozgur bir kusun hatirati  (12.10.19 00:06:18) 
Kesinlikle kapalı kutu+1
Sizinkinden vardı, her yer kumdu. Kedimiz geldi, (buralar Devlet Bahçeli ses tonuyla okunacak) "ANNE! BABA! BENİM NİYE BÖYLE KAPALI KUTUM YOK. KOMŞU KEDİSİNİNKİ IŞIKLIYMIŞ" dedi. Ağlaşmalar, "kaç para lan bir kapalı kum kabı" diye eşimin içtiği rakılar falan derken aldık. ehe.

Şaka bir yana, kapalı kutu kumu sıfırlamıyor ama kesinlikle %90 azatıyor. Eskiden evin her yerinden kum çıkardı. Gerçekten her yerden yani. Girmesinin yasak olduğu mutfaktan bile. Şimdi en fazla hanfendinin tuvaletinin önünden çıkıyor.
  • mor bembombom  (12.10.19 09:02:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.