[]

aile backgroundunuz nedir ?

muhafazakar
sağcı
solcu
s.demokrat
komünüs
apolitik vs.... hangisi ?bir ikinci sorum da genel olarak ailenizin görüşlerini mi devam ettiriyosunuz yoksa ters misiniz ?

 
1.Muhafazakar solcu, 2.ateist solcu


  • olaylar olaylar  (10.10.19 23:18:30) 
bu arada ben s.demokrat aileden olma s.demokrat


  • duşambe parçalıbulutlu  (10.10.19 23:19:36) 
babam anavatan'da aktif rol almış bir siyasetçiydi. sonraları akp'ye kaymayan tek tük merkez sağcıdan biri oldu, neyse ki. chp sol partidir sakın oy atmayın'dan chp seçmeni haline geldi, sağ olsun akp...
hala merkez sağcı ama siyasal islam'dan nefret ediyor. görenler en azılı komünist sanır, o derece muhalif şu anda.

benimse ne merkez ne de kenar köşe sağ politika ile alakam var. ters düştüğümüz şeyler olsa da benim fikirlerime saygı duyar, hatta bazı bazı özellikle şuna ne diyorsun buna ne diyorsun diye sorar. fetö ile akp'nin arasının açılacağı konusuna kadar pek bişey bildiğimi düşünmezdi ama o konuda olaylar patlamadan önce söylediklerim çıkınca daha ciddiye almaya başladı sağ olsun.
  • Bruce  (10.10.19 23:28:31 ~ 23:29:06) 
1 - Sosyal demokrat
2 - Genel hatlariyla evet.

  • cooperr  (10.10.19 23:29:16) 
Baba tarafı anavatandı, şimdi chp ama muhafazakar diyebilirim.
Anne tarafı dededen chp. Hatta dedem ailedeki ilk ateist ve 78 yaşında.
Ben, kessen herhalde altı ok çıkar.
  • anarsika  (11.10.19 01:55:54) 
babam ve annem ve diğer akrabalarım öğrenci olayları zamanlarında aktivistlik yapmış, hapse girmiş vs sol görüşlü insanlardı, fakat yaşları ilerledikçe "bizim başımız yandı, siz bulaşmayın" diye yetiştirdiler bizi. Herhangi bir din bir seçenek değildi. "her türlü üniformaya karşıtlık" gibi bir yaklaşımı vardı babamın.
Ben kendimi herhangi bir dayanağı olmadan liberal görüşlü bir insan olarak değerlendiriyorum.

  • sopiro  (11.10.19 08:13:51) 
Aile sosyal demokrat. Lise ve üniversite yıllarında sosyalisttim. Şimdilerde herhangi bir ideolojiye yakın değilim. Veganım, duyarlı olduğum konular da bu yönde.


  • auroraaurora  (11.10.19 09:08:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.