[]

Ev arkadaşıyla ilişki?

Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir yere taşındım ve taşındığım yerde güzel bir kız var. İlk başlarda öyle rastgele muhabbet falan ediyorduk,sonra ben bu kızın benden ilk görüşmemizden itibaren çok hoşlandığını öğrendim. Ben de boş değilim kıza karşı ancak ev arkadaşı olduğum kişiyle ilişkinin pek de iyi bir şey olmadığını düşünerek samimiyeti yavaş yavaş azalttım.

Dün ise şöyle bir olay yaşandı, arkadaşlardan biri kızla öyle konuşurken kız yakın zamanda bir deyti(direk date yazmak saçma geldi idare edin) olacağını söyledi ve bunu da biraz üzgün şekilde söyledi. Artık bana yem atmak için mi yoksa gerçekten mi bilmiyorum ancak sorun şu ki,kötü hissettim birden.

Şimdi mantığım salla gitsin ev arkadaşıyla ilişki akıl karı değil diyor ancak diğer yandan bir acaba da var. Ne diyorsunuz ne yapmalı sizce?

Not: Belki önem arzeder diye, olay yurtdışında geçiyor.

Edit: Kız ev arkadaşım.

 
yardır en fazla evi değişirsin. üstelik kız senden hoşlanıyormuş. biraz bekle sonra date nasıl gitti de muhabbete gir yakınlaş.


 • tabii lan manyak mısın  (10.10.19 20:18:10) 
Kız senin ev arkadaşın mı? Ev arkadaşının sevmediği biri mi? Net değil olay.
hangi ülke?
kız ev arkadaşınsa ben de oyumu hayırdan yana kullanıyorum.
 • Bartebly  (10.10.19 20:33:40 ~ 20:43:35) 
İş arkadaşı olsa uzak dur denir ama ev arkadaşı sorun değil bence, hatta iyi bile olabilir. En kötü ihtimalle başka eve çıkarsın ne olacak ki. Bence takılman gereken diğer konu.


 • aquarium  (10.10.19 20:41:17) 
yedigin yere pisleme diye bir laf var.

bir de ben hoslandigim birinin beni ev halimle gormesini istemem, ki evi ev yapan sey stressiz rahat davranacagim yer olmasidir. oyum hayir yonunde.
 • hot potato  (10.10.19 20:42:03) 
iş arkadaşı olsa aynı departmanda falan olsanız dur derdim. İş bulmak vs zor olabiliyor. Ev arkadaşı durumu daha farklı ileride sıkıntı yaşarsanız ev değiştirmek ne kadar zor olur? Bunları düşünmek kızla mutlu olabilme ihtimalini elemeye değer mi?

Bence ikinizde birbirinizden hoşlanıyorsanız karşılıklı ise duygularınız yürüyün derim. Evde iki kişi kaldığınızı varsaydım.
 • basond  (10.10.19 20:47:28) 
Randevu deniyor Turkce'de. Bulusma. Veyahut onla cikmak.


 • dunal  (10.10.19 21:05:50) 
gözümde erasmus ev ortamları canlandı :) bazen bir evde 4-5 kişi bile kalıyordu..
ben olumsuz bir yanını düşünemedim, hele özellikle de 5 ay falan kalacaksan.. belki de hayatının aşkı olacak kız :D go for it babe derim ben! :D

 • omonia  (10.10.19 21:23:22 ~ 21:24:30) 
friends dizisi gibi:) gerci onlar komsuydu ama neyse iste.

bence hoslaniyorsaniz acilin. bundan daha dogal ne olabilir? mutluluklar diliyorum.
 • Leonardo~Da~Vinci  (10.10.19 21:38:13) 
Bir süre daha bekle açılma madem ki ev arkadaşı.


 • kirmizipilotkalem  (10.10.19 21:47:35) 
yurt dışındayken diğer iki ev arkadaşım sevgili olmuştu, şimdi evliler...


 • bana bir nick verin  (10.10.19 23:15:11) 
hocam yurt dışında friends dizisi gibi hayatın var gelip burda akıl danışıyosun, okuyosun falan. bu bize, görüşlerimizi değer verdiğini gösterir :P eyvallah. ama tiki yanlış yerlere atıyosun söyliim.


 • Hakan1980  (10.10.19 23:24:39 ~ 23:25:28) 
ya soyle dusun: iki gun takilacaksiniz, sonra bir sebepten yurumeyecek, ertesi gun kiz odasina baska oglan getirecek falan. gereksiz komplikasyon.


 • hot potato  (10.10.19 23:36:05 ~ 11.10.19 08:39:50) 
O kadar benzer bir şey yaşadım ki. Her şey bir gece de gelişti ama ileriye gitmedim korktum çünkü ev sahibi evdeydi, uyuyordu. Evden çıkma durumum mevcut koşullarda yoktu. Sonraları odama gelip durdu, huzursuz olmaya başladım. Tedirgin oldum evdeki insanlarla uğraşmak istemedim. Eve bile girmek istemedim ahah.


 • anarsika  (11.10.19 02:03:48) 
Süper bence. Ola ki iş iyice ilerler, evlenirsiniz falan, direkt hazır ev.


 • d max  (11.10.19 10:36:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.