[]

saçı çok düz olan hanımlara soru

saçınız maşa tutmayacak düzlükte olanlar saç modeliniz nedir? saçınızı nasıl kullanıyorsunuz?
 
Bu tam olarak ben ya. Uzun küt arka kismim. Ön kismina da daha yeni kat attirdim ama bariz katlar degil uzun katlar uclarda hareketlik versin diye. Gunluk sacimi en iyi bu sekilde kullaniyorum. Illa dalgali olsun istiyosam da bazi urunlerle kullaniyorum.


  • hindistan cevizi  (10.10.19 17:46:47) 
benimki de dediğin türden. saçımı katlı kullanıyorum hareket vermesi için. özellikle perçem kestiriyorum.(kahkül gibi değil daha uzun) bunun dışında gece uyumadan önce sarıp topuz yapıyorum, sabah açtığımda dalga dalga oluyor. morfose'un turuncu saç spreyi şekli koruma açısından çok iyi. bazen de saçımı örüyorum kafama göre.


  • ruhen hastayim ben  (10.10.19 18:21:33 ~ 18:22:01) 
ayni ben de buyum. onler daha uzun arkalar daha kisa olacak sekilde bir kesimim vardi, enseyi acikta birakan kut modellerden yani. ama simdi uzadi sacim omuzlarima degiyor tam. az ince telli ve seyrek oldugu icin daha uzunu cok sevsem de guzel olmuyor, en iyi durdugu hali omuzlara tam degerkenki hali.

dalga istiyorsam cok sık maşa yaptiriyorum o zaten ine ine hafif bir dalgaya donusuyor kisa sure icinde. iyice spreyleyince dusse de tamamen dumduz kalmiyor, dalgali sekliyle duruyor.
  • in vino veritas  (10.10.19 18:23:29) 
zaman zaman arkadan öne doğru katlı kısa kestiriyorum (ense açık, önler çene hizasında). genelde max omuz hizasında olacak şekilde yine arkadan öne katlı kullanıyorum.


  • pati  (10.10.19 18:31:21) 
Benim uçlarım da düz hiç kıvrılmıyor. Kat da yakışmıyor emin misiniz ya :(


  • damla sakızlı dondurma  (10.10.19 19:41:07) 
sampuaninla ilgili olabilir mi? ya da kullandigin ekstra urunlerle?
ben banyo sonrasi islak sacima sıkıyorum spreyi saclarim kuruyunca hem daha guzel sekil aliyor hem de cok rahat taraniyor. belki boyle bir sey deneyebilirsin?

  • in vino veritas  (10.10.19 19:57:11) 
Benim de saçım çok düz. Perçem kestiriyorum burun hizasında böylece yüzümü daha toplu gösteriyor.

Bazen geceden nemli saçlarımı örüp uyuyunca biraz dalgalı gibi idare ediyor.
  • entegre  (11.10.19 00:14:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.