TV alacağız WebOs ne demek oluyor?

s.b.

WebOS LG'nin kendi televizyonlarında kullandığı işletim sisteminin adı.
Şu an için piyasadaki en işlevsel, hızlı ve pratik olan işletim sistemi bana göre.

  • baharat  (10.10.19 15:45:40)
her marka tv kendi işletim sistemini kuruyor.

samsungda tizen var
toshibada android var (emin değilim.)
gibi gibi..

webos cep telefonu kullanırmış gibi rahat bir işletim sistemi.
  • feel the blanks  (10.10.19 15:54:17)
akıllı TV aslında basit bir bilgisayar

bilgisayarların işletim sistemi var mesela Windows gibi. televizyonun işletim sistemi de webos. Yani akıllı özellikleri webos üzerinden biglisayar kullanır gibi kullanacaksınız.
  • cedex  (10.10.19 16:07:55)
Yukarıda denmiş lg tv nin işletim sistemi. Ben çok başarılı ve pratik buluyorum. Üst versiyon olsun ama dikkat edin.

  • Trene çelme atan adam  (10.10.19 16:13:36)
Ben bu konulari baya iyi arastirdim. Bilginiz yoksaniz beklentilerinizi yazin yardimci olayim.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.10.19 16:45:04)