[]

Eski ilişkilerinizde ayrılma sebepleriniz neydi?

İhanet, fiziksel veya psikolojik şiddet, yalan dolan,vs klasik sebepler de bunların dışındaki bir sebeple ayrıldıysanız nedenini merak ediyorum.
 
O ilişkiyi ciddiye bindirmek istedi ben istemedim, anlaşarak ayrıldık.


  • Bruce  (10.10.19 11:38:39) 
bruce +1


  • paudi  (10.10.19 11:40:47) 
sınır ihlali, hatamı anladım özür diledim fakat güvensizlik ortaya çıktı ve bitti, benim için zor ama öğretici oldu üzülmüştüm tabi


  • freebird5406_2  (10.10.19 11:42:29 ~ 11:42:57) 
Beni ciddiye almadığını hissetmem, beni ailesinden gizlemesi(evet aleni şekilde tanıştırmamak değil kastettiğim, “gizlemesi”) ve zor zamanımda yanımda olmadığını gördüğümde hemen terketmem ile bitti.


  • megalomaniac  (10.10.19 12:04:38) 
Bir tanesinde pek ciddiye almamışım onu, ciddiye almadığımı hissettiğim zaman bitirdim.
Bir tanesinde de çok sinirlendirdi, kırdım kalbini. O günden sonra düzelmedi, bitti azalarak.

  • megacracker  (10.10.19 12:09:08) 
Biri hariç tüm ilişkilerim:
bruce +1

O bir tanesinde de karım olacak kadın birazcık şöyle davranmalı tarzında kısıtlama eğilimim nedeniyle bitti. 1.5 sene geri dönmek istedi. ileride sorun çıkacağını hissettiğim için yanaşmadım.
  • twelfth  (11.10.19 09:36:09 ~ 11:03:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.