[]

GAP turu icin uygun bir zaman mi?

onceden planlanmis bir tura katilacakti valide. henuz parayi yatirilmadi ama bugun son gun. karar vermek gerek.

dogru zaman mi, operasyon daha taze oldugu icin insan bi tereddut ediyor


 
gap turu ne yav? günaydoğu anadolu turu mu demek istiyorsun? Güneydoğuluk bir durum yok tur zaten dağa götürecek değil. İki üç şehir merkezinde yemek yer dönerler.


  • ayin yazari  (10.10.19 11:37:59) 
Diyarbakırda yaşıyorum burada üstümüze bombalar düşüyor tesadüfen yaşıyoruz.bence hemen iptal edin turu en azından bizim ruh sağlığımız için..


  • eylul  (10.10.19 11:50:46) 
Ne oranın bunaltıcı Yaz sıcağı, ne de Kıç donduran Kış soğuğu. Şu an tam zamanı.
Ancak programda Nemrut'da gün doğumu seyri gibi bir etkinlik var ise Valide Hanım üşür. Çok üşür.

  • Mirket  (10.10.19 11:54:42) 
Daha bugün urfaya havan topu düştü. Hiç doğru bir zaman değil bence. Ben göndermezdim.


  • kumulatifvergimatrahi  (10.10.19 19:07:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.