ekşi’de küfür edem birini şikayet etme

yazar değilim ama nasıl oluyor? adam mesela bana özel mesajdan küfür ediyor ya da kutsal bir değere hakaret ediyor. tam olarak ne yapmam lazım ne sonuç alınır ? ya da dana dava açıcam diyem birinin gerçekten yapıp yapmadığını nasıl anlarım?

Asıl soru ikincisi sanırım :)

  • kedikumunaiseyenadam  (09.10.19 23:07:54)
entry üzerinden mi yoksa özel mesaj üzerinden mi küfür ediyor?

  • false pretension  (09.10.19 23:11:42)
özel mesaj üzerinden

  • everythingok  (09.10.19 23:12:33)
screenshotlarını alıp savcılığa vereceksiniz. sözlük özel mesajlar konusunda birşey yapmıyor.

  • false pretension  (09.10.19 23:16:05)
savcılığa verme işi bizzat müracaat ile yapılan bir şey değil mi? yani pc başında yapılması mümkün mü?

  • everythingok  (09.10.19 23:22:28)
özel mesajdan küfür edenleri direkt sözlük yönetimine şikayet edebiliyorsunuz..
ilgili mesajın alt köşesinde "3 nokta" var oraya tıklayınca ufak bi kutu açılıyor..
"mesajı bildir" butonuna tıklıyorsunuz ve işlem tamam..

pasteboard.co

yönetim bildirilen mesajlarla ilgili işlem yapıyor..
hatta nedensiz yere küfür edenleri direkt uçuruyorlar..
  • strobist  (09.10.19 23:26:59)
yazar değilsin, yazarla niye küfürlü mesajlaşmaya giriyorsun. senin kutsalından ona ne? onun hakaretinden sana ne?

  • sinek kral  (10.10.19 02:09:21)