[]

Ttnet sözleşmesi bitti ama...

Sözleşme bitmesine rağmen adamlar iki aydır sanki abonelik devam ediyormuş gibi para kesmişler. Abonelik benim değil, teyzemin üstüne, ben sadece abonelik sözleşmesini buldum. Abonelik bitmiş, internet yok evde ama banka kartı hesap hareketlerine baktığımda 2 aydır olmayan internetin faturasını ödüyor gözüküyor bu kadın. Pttye gidip bağırıp çağırmadan önce bu işi hızlı halletmenin bir yolu var mı acaba?

Sözleşme yenilemesi yapılmamasına rağmen bu para neden kesilmiş olabilir 2 aydır? Ve bunun geri aboneye ödemensinin gerçekleşmesi için hukuksal bi yol mu izlemeliyiz?


 
ttnet sözleşmesi bitmiyor taahhüt bitiyor.
internet sözleşmeleri siz aksini söyleyene kadar devam eder.

yani teyzeniz gidip hattı kapattıracaktı. adamlar size hala hizmet sağlıyor parasını da alır.
bu arada dikkat edin indirimsiz olarak da geçirebilirler.
  • ozdek  (09.10.19 21:43:17) 
basvurup kapattirmaniz lazim. kapattiktan sonraki ay kapatma faturasi gelecek. onu da odeyip bitireceksiniz.


  • brkylmz  (09.10.19 21:44:03) 
Diğerleri +1
Ayrıca ek olarak, PTT değil Türk Telekom'la işiniz.

  • kobuzchu kiz  (09.10.19 21:48:00 ~ 21:48:22) 
abonelik bitmiş derken teyzen arayıp aboneliğini sonlandırmış mı yoksa sadece taahhüt süresi mi dolmuş?

arayıp kapattırdıysanız söke söke alırsınız parayı ama yok diğer türlüyse üstüne bir bardak su.
  • hadsafhada  (09.10.19 21:52:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.