[]

Altın satım fiyatı her kuyumcuda aynı mıdır

Altın bozacaksınız diyelim her kuyumcu aynı rakamdan mı alır
 
Hayır, altın alım satım için garanti olan tek yer bankalardır.


  • beni arayan olursa banyoda de  (09.10.19 19:04:39) 
Çok absürt farklılıklar olabiliyor. İnternetten fiyat kontrolü yaptıktan sonra, birkaç farklı yere sorarsanız işin rengi ortaya çıkar. Bu da çeyrek vs. için kolay, 14 ayar mamul ürün için zordur tabi.


  • tingen  (09.10.19 19:34:31) 
5 6 yerden fiyat alirim ben


  • all girls dream  (09.10.19 20:30:13) 
Çok yüksek gramaj yoksa 3 aşağı 5 yukarı birbirine yakın uğraşmaya değecek farklar olmuyor.


  • ZetaStar1903  (09.10.19 21:18:11) 
Arkadaşım devamlı kapalı çarşı esnafına sorup orada bozduruyor. Fark oluyor kuyumcu ile diyor


  • Diskirminant  (10.10.19 01:07:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.