[]

Dursun kaptan türküsü

İlk olarak sizce de İsmail Türüt için fazla kaliteli değil mi?

İkinci olarak da sözlerine baktim, "Gidelum yali yali, aşalım Makriyal'i (Artvin/Kemalpaşa'yi)" dediği yerde hep "aşalım barfiyali" gibi bir şey yazmışlar. Baktım 5-6 site hep böyle, muhtemelen birbirlerinden alıyorlar zaten. Gerçek sözleri bulabilecegim sağlam bir kaynak var mı öncelikle? Sonralikla da bunu kimse fark etmemiş mi? Yoksa benim de birazdan yapmayacagim gibi uğraşıp duzelttirmemis mi?


 
O şarkının bu olduğu albümü Fuat Saka yaptı. O yüzden kaliteli


  • iddaaci  (09.10.19 20:20:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.