[]

Aliexpressten alınan kozmetik ürün

Aliexpressten protez tırnak yapma seti almıştım ptt gümrükten aradılar kargonuz burada dediler. Almaya gittiğimde kozmetik ürünler yasak kargonuzu alamazsınız dediler kutuyu açtılar. Kozmetik ürün dışında uv kurutucu lamba da vardı. İade etmeniz gerek ya da beyyaname verip mali müşavire göndermelisiniz dediler. Ben de o zaman iade olsun dedim. 1 aydır kargoyu bekliyorum ve de aliexpressten iade ücreti almam zor olucak. Yapabileceğim başka birşey var mı? İadeyi iptal edip kargoyu mali müşavir ücreti ödemeden almanın bir yolu yok mu?
Kozmetik ürün madem yasak neden Türkiye’ye satıyorlar hala? Kafamda deli sorular. 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.