[]

Kedisi doğum yapan arkadaşlara sorular

1) kediyi çiftleştirmeden kısırlaştırmalı mıyım? Yoksa 1 kez de olsa annelik duygusunu tatmalı mı?2) kedi doğum yapında yavrular nasıl bakım ister?

3) Sağa sola çiş kaka yaparlar mı yavrular? Yattıkları yere yapıp üstü başı pislenir mi? Çiş kakayla hiç muhattap olmak istemiyorum açıkçası. Çok sıkıntı yaşar mıyım?


Kedim 4buçuk aylık siyam.

 
Kedilerde annelik duyguus yoktur. Baska kedileri gorup keske ben de dogursam demezler. Kisirlastirin


  • oscar  (08.10.19 20:03:49) 
annelik duygusu ne yav kedide. 2 hafta görmesin tanımıyor bile yavrusunu. kısırlaştır +1


  • deranzo1  (08.10.19 21:28:11) 
1) kedide annelik duygusu yavrularını sütten kesinceye kadardır. uzun dönem hafızaları olmadığı için yavru yapıp yapmadığını hatırlayamaz. kısırlaştırın. doğum kaynaklı risklerden kurtulursunuz.
2) anneleri bakar onlara. insanın bulaşmamsı en iyisi. çünkü yavruya başka bir canlının kokusu (kedi bile olsa) sinerse anne o yavruyu terkeder.
3)anneleri onlara öğretir. yer gösterme konusunda yavru başına bir çok çok iki defa sıkıntı yaşarsınız. sonra onlar kendi işlerini halleder.
  • tururo  (08.10.19 22:22:29) 
Doğum öncesi ve sonrası kediler için ızdırap oluyor.

Doğumdan önce, oyuncu bir kedimiz vardı.
Doğumdan sonra, ruhsuz, ürkek tembel bir kedimiz olmuştu.
Şuan, anne ve yavrusu ile birlikte beraber yaşıyoruz.
Kısmen gelişme var ama, süreç üzücü ve yorucu oldu.
  • lemon cake  (09.10.19 04:37:07) 
çiş kaka konusuyla muhatap olmak istemiyorsanız kesinlikle kısırlaştırın. hatta keşke kediniz hiç olmasaydı, zira sizinki de hastalanınca, streslenince çiş kaka yapacaktır.


  • exquake  (09.10.19 08:19:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.