[]

Ankara ya gidiyorum

Merhaba,

Sabah 830 da aşti de olacağım diye görünüyor.
Belki 1 gece kalırım ya da sabahlarım ve dönerim.

Arabasiz olacağım, öncelikle Kızılaya nasıl ulaşırım ve gün içerisinde kahvaltı yemek için yer ve akşam ise gidilebilecek bar önerebilir misiniz? Rock müzik çalan yer olursa güzel olur. Canlı müzik daha da güzel olur.
New castle tarzi bir yer de akşam baslagicinda yemek ve hafif alkol için iyi olabilir.
Teşekkürler.
Not: fantastik derecede yabancisiyim Ankara nin

 
aşti'ye geldin, tüp geçitten karşıya geç, ankaray'a bin. zaten orası son durak. kızılay'da in, aha kızılay'dasın.

ankarakahvalti diye bir instagram hesabı var. oradan bakıp gözüne kestirdiğin bir yere gidebilirsin.

newcastle tarzı yemekli ve hafif alkollü yer olarak retrox olabilir, route olabilir. soul olabilir. ne kadar yürümek veya kızılay'dan uzaklaşmak istediğine göre seçenekler değişir.
  • hayley williams ile evlenecek genc  (08.10.19 19:46:26 ~ 19:51:41) 
Aştiden çıkınca ankaray tabelalarını takip et ordan ankaray(ankaranın metrosu) ile kızılaya varabilirsin. veya aştiden çıkınca (yine ankaray tabelasını takip ederek) tünelin en sonundan yukarıya yola çıkıp toplu taşıma kullanabilirsin ama orda hangi no'lu otobüsler geçiyor onu pek bilmiyorum.

Armada avm'nin hayat sokağı diye bir yeri var. orada newcastle tarzında alkollü-güzel yemekli mekanlar var. onun haricinde metroyla bilkent durağında indiğin zaman maidan avm diye bir yere çıkarsın. orasıda yine o tarz mekanların çok olduğu bir yer.
  • onkiloversemtamamım  (08.10.19 19:48:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.