[]

joker

izleyen, yorum yapmak isteyen var mı?
 
izledim, güzel.


  • hadsafhada  (08.10.19 13:01:08) 
İzledim, çok güzel. Düşünüyorsan izle mutlaka.


  • Kediyi üzdün  (08.10.19 13:09:06) 
Batman gibi aksiyon var sanıyordum bildiğin drama çıktı.
Orijinal joker hikayesine sadık değil. Çok ağır ilerliyor. Bazı yerlerde 10'ar saniye ileri almak bile istedim valla.
Ama sinematografik olarak güzel, oyunculuklar iyi, müzikleri vasat. İyi bir adamın kötü adama evrilmesini vermiş temelde.
Ama izlenir.
  • etna  (08.10.19 15:17:13) 
Efso


  • anarsika  (09.10.19 01:02:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.