[]

Youtube kanalıma abone olur musunuz?

Merhabalar herkese,

Ben Şubat 11'de hayallerimi gerçekleştirmek için Kolombiya'ya gidiyorum. Bir-iki sene sürecek bir Güney Amerika seyahati gerçekleştireceğim. Bu gezi çoğunlukla sponsorlarla olacak ve potansiyel sponsorlarla konuşmaya başlayabilmem için Youtube abone sayımı ve Instagram takipçi sayımı arttırmam gerekiyor.

Instagram'dan takip eden herkesi takip edeceğim. Zaten yaptıklarım ilginizi çekmiyorsa takip etmeyin.

Website: sywj.org
Youtube: youtube.com
Instagram: instagram.com

Aslında duyuru'ya reklam vermek istiyordum ve compumaster'a da sözlükten mesaj attım taa 3 hafta önce ama yanıt vermedi :(

Hepinize çok teşekkürler şimdiden.

 
Olmam.

iki cümle kurup ne ile video çekeceksin, neyi anlatacasın onu bile yazmamış kendini övmüş gitmişsin. Sporsor bulduğun için seni alkışlıyoruz. Compuya da bu dille yazdıysan ondan cevap vermemiştir.
  • hasmetizm 2046  (08.10.19 13:25:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.