[]

ABD'den vitamin gerekiyor - Yakın zamanda Istanbul'a uçuşu olan?

Merhaba,
Yakın zamanda ABD'den Istanbul'a uçuşu olan var mıdır? Bu hafta ya da önümüzdeki hafta?

Minik bir arkadaşımıza bir kutu vitamin gerekiyor, doktor en kısa zamanda denenmesi gerektiğini söylemiş. Durumu pek iyiye gitmiyor.

Amazon'dan sipariş ettik zaten fakat 4 hafta'ya geleceğini söylediler. Yakın zamanda Istanbul'a uçuşu olup yardımcı olmak isteyen var mıdır acaba? Avrupa ve diğer ülkelere baktık fakat vitamini bulamadık.

Reçetesiz satılan 1 kutu vitamin gerekiyor sadece, gümrük, reçete vs uğraşmanıza gerek yok.

Yardımcı olmak isteyen varsa sevinirim.

Edit: Hala cevap bekliyorum.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.