[]

Kafam çok karışık

Bir süredir flörtleştiğimiz bir kız var.

3 hafta oldu. Gün içinde mesajlaşıyoruz. hafta içi 1-2 defa da buluşuyoruz.

Bir süredir mesajlaşırken bi soğukluk hissettim (bu hep benimle ilgilenmesini istememden kaynaklı olabilir)


Cumartesi akşamdan tatilde başka bi şehre gitti. Akşam giderken otogar gittim filan şaşırdı gelmeme teşekkür filan etti.

Vardığını söyledikten sonra (cumartesi gece) kendine dikkat et filan dedikten sonra ben mesaj atmadım rahat rahat gezsin dolaşsın diye.

Pazar günü hiç yazmadı (normalde günaydın filan yazardık birbirimize, ben yazmayınca o da yazmadı)

Pazar akşamı belki geldiğini söyler diye bekledim onu da yazmadı.

Dayanamadım ben yazdım naber diye. Yaklaşık 1 saat sonra cevap verdi.

Neden yazmadın filan demedim sadece geldin mi merak ettim dedim. geldim deci o da sen naptın diye sordu. Geçiştirici bi cevap verdim açıkçası sabah yazmadığından ona kızgın olduğum için.

Akşam Bütün gece uyumadım ve düşündüm.

Aklıma şu geldi, bu kızı "tavlamaya" çalışan benim. Ama böyle triplere girmem bana eksi puan kazandırır.

Bir taraftan da benim ona verdiğim değerin bir kısmını ondan da görmek istiyorum.

Ben şimdi onu koşulsuz severek tüm ilgimi ona mı göstermeliyim ?
Yoksa bu davranışlarından beni istemediğini anlayarak yavaştan yol mu almalıyım ?

(seviyorum)

 
Otogara gitmeniz korkunç bir hareket olmuş bence, çok puan kaybettirmiştir.
Erkekler böyle şeylerin arzu edildiğini sanıyor nedense, ama eşimizden dostumuzdan bekliyoruz yani üç haftadır flörtleştiğimiz insandan değil. Hele bir de arkadaşlığın falan flörte dönüşmesi değil de, yeni tanışılan bir insansa.
Ben olsam ben de soğuk davranırdım "araya mesafe koyayım, bu herhalde psikopat" diye.

İnsanları kendi hallerine bırakın biraz. "No message is a message" diye boşuna dememişler. Telefon, internet, sosyal medya ve aplikasyonlar açısından sizinle aynı imkanlara sahip bir insan sizi aramıyorsa aramak istemiyordur. Kabulleniniz.
 • sopiro  (07.10.19 09:42:38) 
Bir kaç hafta sonra açık açık sor. Durum nedir. İstiyor musun istemiyor musun? Daha mutlu Olursunuz.


 • gameofannen  (07.10.19 10:12:10) 
Yol ver abi ya.


 • all girls dream  (07.10.19 10:52:00) 
Bence ilgi gostermemelisiniz. Siz yapabileceğiniz çoğu şeyi yapmışsınız. Üstüne daha fazla düşmenin bir anlamı yok.İlgisi başka bir yöne kaymış olabilir, sizle ilgili yanlış anladığı bir şey olsaydı bunu sorma kibarlığında bulunması gerekirdi. Arayıp sormamak birden soğuk yapmak hoş değil. Uzaklaşabiliyorsanız uzaklaşın derim.


 • swalloww  (07.10.19 10:53:57) 
Hos geldin abi yedege gec otur soyle


 • Deathrow  (07.10.19 12:11:03) 
Dışarıda sinema+yemek+kahve+yol vs 200 TL'ye patlıyor AVM'de nereden baksan.

Bu şartlarda sevgili tam bir enayi işi zaten. Bu hareketler kaybettirirse kaybettirsin, bugünün kaybedeni yarının kazananıdır.

Üzülme boşver. Efendi adam sezdim ben burada. Ben değer verip değer gören erkek görmedim, değer göstermeyen insanlar el üstünde tutuluyor genelde. Coğrafya kaderdir malesef...
 • Cesario  (07.10.19 13:22:16) 
açık açık konuş rahatla.


 • lcha  (07.10.19 14:43:17) 
en sevmediğim kız tipi, okurken bile sıkıldım. bence bu iş olmaz. olmasını istiyorsan da açık açık yüzüne söyle. neden böyle davrandığını sor.


 • nothing in my way  (07.10.19 14:44:07) 
Açık açık konuşacak bir şey yok her şey belli zaten. Kız sizi sevmiyor ama beşiktaştaki necip gibi kulübede tutmak istiyor. Yakışıklılık, karizma, kaşe anlamında partner olmak için yetersizsiniz ama motivasyonunuz ve hırsınız yüzünden elzem durumlarda ilginiz kullanılabilir o yüzden kadro dışı kalmıyorsunuz ama oyuna da giremiyorsunuz. İlk 11 oyuncusu olmanız şu an mümkün değil hiçbir şekilde. Hocam ben oynamak istiyorum diye açık açık konuşsan da "ben de hoşlanıyorum aslında seninle sohbet etmekten :)" gibi bir cevapla seni idare edecek ve yedek tutmaya devam edecektir.

Sorularının cevabı: ikisi de mümkün. Necip bjkdeki pozisyonundan memnun, kulüp efsanesi falan olmak umrunda değil. Maaşı iyi kötü var, arada yokluktan yüzüne bakılıyor o da bununla idare etmeyi kabul ediyor. Ama kimisi bu pozisyonu yediremez, mutsuz olur. Sen hangi insansan ona göre davran. Herkesin cevabı farklıdır.
 • glide  (07.10.19 14:57:59) 
Kanka aynısı başımda var, o yüzden çok iyi anlıyorum seni. Zor bir durum. Bana güven ve kafana takmamaya, büyütmemeye çalış. Bak direkt yap-et demedim, yapmaya-etmeye çalış dedim.

Ben tutuyorum kendimi, zor ama imkansız değil. Bol şans, hayırlısı olsun.

*Ne olursa olsun konuşmak isteyen geç cevap vermez, sürekli karşı kişinin yazmasını beklemez. Üzücü ama durum bu :/
 • eazy  (07.10.19 15:05:48 ~ 15:10:35) 
yedek +1

os1 çek onurlu yaşa kankam.
 • datnet  (07.10.19 16:46:12) 
3 hafta once de diger duyuruna yazmistim. Bosuna zorluyorsun, bu is olmaz. Yarin baskasiyla cikmaya baslar. Yol yakinken bitir


 • oscar  (08.10.19 02:06:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.