[]

Gainer almak istiyorum öneriye ihtiyacım var

Selamlar, kilo ve kas kazanmak için gainer almaya karar verdim. Nette araştırma yaparken karşıma ilk çıkan ürün hardline progainer oldu. Fiyatı oldukça iyi 5 kg'ı 240 lira, fakat şeker oranı konusunda tartışmalar, eleştiriler gördüm. Sizin bu konuda fikirleriniz ya da önerebileceğiniz başka ürünler varsa duymak isterim.
 
tavuk + pilav. başka şeye gerek yok.


  • ozdek  (06.10.19 19:06:04) 
tavuk pilav, makarna ton balık, tavuklu makarna vs

Şunu da belirteyim 1 yıldır yapıyorum ek olarak sadece whey kullandım 82 den 86 olabildim. ama temiz aldım. fakat insan gibi yemiyorum, gerçekten normal yemememe rağmen bu kadar alabildim antrenmanlar fazla yorucu ondan sanırım. Göz önünde bulundur.
  • garavel  (06.10.19 19:16:11) 
3 yıl önce hardline gainer ben kullandım. sindirmede ve tat olarak sorun yaşadığım için bıraktım ama kilo almakta çok zorlanan birisi olarak son 2 aydır mecburiyetten 6.30 da kalkıyorum. normalden daha az yememe rağmen nasıl olduysa 7 kilo almışım. erken kalkmak-düzenli uykunun sanırım çok etkisi var.sabahları poğaça yemenin de etkisi olabilir. çözemedim.


  • potsdamer  (06.10.19 19:19:57) 
gainer dedigin sey seker en iyi ihtimalle de biraz kabonhidrat. gainer ile kas kazanamazsin. bunun yerine macro saymayi ogren. gunluk kalori alimini takip et.


  • orpheus  (06.10.19 19:52:46) 
nutrade weight gainer öneririm, sıfır şeker. başka da bilgim yok.


  • birfincankahvedahaisteyenadam  (06.10.19 23:33:30) 
optimum serious mass kullanıp memnun kalmıştım. Fakat hayvan gibi ölçeği var, ve sadece karbonhidrat falan değil 2 ölçek al diyor ve 2 ölçek 50gr protein içeriyor. Yanında bir sürü kalori, vitamin mineral falan da var tabii kilo aldıran o.

Sanırım casein içeriyordu ama, whey mi casein mi bi bak tam hatırlamıyorum. (casein daha geç çözünür)

2 ölçek kullan diyordu, ben spora gitmeden 1 ölçek alıp yarım saat 1 saat sonra gidip sporumu yapıyordum. Çıkışta da ikinci ölçeği içiyordum. Her aşamada bol su da lazım.
  • nhk ni youkosu  (06.10.19 23:43:15 ~ 23:44:11) 
2 paket seriouss mass kullandım geçen sene. 6 ayda 60’tan 75’e çıktım. Kas da geliştirdim.

Ben çok zayıf olduğum için böyle agresif bi diyet izleyip kullandım bunu. Ama bana sorarsan elzem değil. Karbonhidrat denen şeyi yiyerek çok rahat alırsın bence. Ekmek, makarna, pilav. Zaten bunları hayvan gibi yemen lazım. Yiyemiyosan al tabii. Ama yemeye çalış.

Aslında kompleks karbonhidrat olsa da izole edildiğinden dolayı basit karbonhidrat gibi etki gösterir karb tozları.
  • Delay Fuze  (07.10.19 01:10:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.