[]

vodafone ve turk telekom arasında kaldım

turkcell hattımın taahhütü bitti. 5gb 1000dk 1000sms . 5gb pek yetmiyor ve turkcell bana gereksiz pahalı geliyor. turk telekom veya vodavone a geçeceğim ama hangisine karar veremedim. tavsiyeniz var mı ?
 
son deprem olayında yaşattığı durumdan dolayı turk telekom u tercih etmezdim. ben de turk telekom kullanıcısyım ve vodafone a geçeceğim.


  • surprise  (06.10.19 18:09:39) 
turkcell'e günahımı vermeyeceğim için, kaldığım yerde çekmediğini bile bile vodafone kullanıyorum.

türk telekom zaten allah'a emanet bir firma, sahibi belli değil henüz bildiğim kadarıyla. bir de vodafone bu deprem olayında en sağlam duranı, bence vodafone'a geçmelisiniz.
  • avianthem  (06.10.19 18:14:51) 
vodafone turkiye’den cikmaya calisiyor bir suredir. telekom da bitik zaten.


  • alperz  (06.10.19 18:17:11) 
Vodafone tarifeleri Telekom un gerisinde bana teklif edilenler öyleydi. Vodafone dan memnun arkadaşım yok. Telekom dan sadece paketi bol diye memnunum. Turkcell pahalı geldi bana.


  • Topalordek  (06.10.19 20:06:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.