[]

Anıtkabir'de girişten kabre kadar yürüyüş mesafesi ne kadardır?

Yürüme sıkıntısı çeken engelli yakımı götürmek istiyorum da ne kadar sürüyor yürümek kapıdan? Engelliler için alternatif bir yolu var mı o yolu kat etmenin?
 
giristen aniitkabiree kadar shuttle serviisleri gormustum ama her gun var midir bilmiyorum,

normal bir insan 10-15 dakikada yurur, hafif egim var ama

edit: tandogan tarafindaki girsten yukari yurumeden bahsettim bu arada
  • exlibris  (06.10.19 12:31:19 ~ 12:40:22) 
Teşekkürler o zaman güvenliğe falan soralım. Valizle girmek sıkıntı olur mu acaba bir de boş valiz var :')


  • playing star again  (06.10.19 12:34:47) 
güvenlikte kontrol ederler onu


  • onkiloversemtamamım  (06.10.19 12:40:54) 
Tandoğan kapısından girerseniz eğer aslanlı yolun başlangıcına uzun bir yol yürürsünüz. Anıttepe girişi çok daha kısadır, ilk göreceğiniz yer mozole olur. İsterseniz sonra aslanlı yolu da görebilirsiniz oradan.


  • IncredibleMau  (06.10.19 12:41:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.