[]

Kadınlar boşanmaktan daha mı çok korkar

Arkadaşlar bir kadının boşandıktan sonra evlenmesi daha mı zordur? Kadınlar daha mı çok korkar sizce.Kadının işi gücü olmasına rağmen?
 
Çocuğu da varsa kimse kolay kolay başkasının çocuğunu evlat edinmez. Yani genetik bir güdü bu.


  • Techsavvy  (06.10.19 12:21:22) 
Malum toplum baskısı kadın üzerinde daha fazla olacağı için soruna cevap evet.
Ben korkar mıyım? Hayır. Yemişim toplum baskısını.

  • eksi sozlugun tatli insani  (06.10.19 14:25:06) 
E tabii ki.


  • stavro  (06.10.19 18:14:56) 
Kadınlar boşanmaktan niye korksun? Ruhsal ve fiziksel olarak evlilik zarar veriyorsa, boşanmak en akılcı yol.
Haa, bir daha evlenememe korkusu kastediliyorsa, sütten ağzı yanan kadının derdi olmaz evlenmek ya da evlenememekle. Ayrıca çocuğu da olsa, mesleği ve geliri olan kadına her zaman rağbet vardır. Hele ki ekonomik sorunların yoğun olduğu günümüzde.

  • pro9it9is9  (06.10.19 22:03:58) 
Şahsen şahit olduğum 3 boşanmayı da kadınların istediğini gördüm. Aksine erkekler daha çekingen oluyor bu konuda.


  • roket adam  (07.10.19 00:54:21) 
Boşanmaların %70'i kadınlar tarafından başlatılıyor. Çoğunda aldatma, dayak, fiziksel şiddet vb yok.


  • KaraSakall  (07.10.19 03:03:14) 
turkiye sartlarinda evet.


  • hot potato  (07.10.19 08:04:38) 
düşük sosyokültürel seviyelerde boşanmış kadın daha çok korkar, yüksek sosyokültürel seviyelerde ise erkek daha çok korkar. benim gözlemim bu şekilde.


  • neverlose  (08.10.19 12:57:52) 
Evliliği en çok isteyen, önemseyen kimse boşanmadan da en çok o çekinir. Sevgililik döneminde yüzük yüzük diye kimin Gollum olduğunu biliyoruz hepimiz.


  • rldofiui  (09.10.19 01:33:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.