[]

Gaming PC intel i74790k-Gigabyte GTX970-24gb-110gb ssd-1tb hdd

Fiyat: 3250TL

3d görselleştirme için kullandığım gaming pc (sadece kasa)
işlemci: Intel i7-4790k 4Ghz (zalman sıvı soğutma)
anakart: Asus Z97-Pro gamer
ram: Kingston HyperX Beast DDR3 2133Mhz CL11 XMP - 24gb (3 slot)
ekran kartı: Gigabyte Windforce Geforce GTX970 4GB GDDR5 256Bit Directx12
(resimde msi kart görünüyor ama takılı kart Gigabyte, daha önce 3 tane verdim bu makineden, onlarda msi vardı. kart güç vs olarak aynı)
ssd: Kingston HyperX 120gb
hdd: wd 1tb (blue)
power supply: 600w

Teslimatı Ortaköy'den, sadece elden yapabiliyorum. kutusu yoktur.
Test etmek isteyenler evime gelip bakabilir, sonra teslim alabilirler.

Şuraya whatsapp: 0536 295 08 96

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.