[]

Hemoglobin 9.3

Bu değer çok mu düşük kadın için? Gözlerime bile bakıp sende anemi var diyorlar. Alt değer 12 olduğu için fazla düşük değil gibi geldi, endişelenmem gereken bir değer mi? Fazla yorgunluk, halsizlik hissiyatı yapar mı bu değer?
Not: lütfen sadece bilgili olanlar cevaplasın 
doktora git. dahiliye gorun gerek gorurse hematolojiye sevk ederler.


  • 1917  (05.10.19 17:43:34) 
Doktor anemi var kan ilacı kullan dedi, kullanıyorum da zaten fakat çok çok endişelenmem gereken bir değer mi onu merak ettim


  • katunca  (05.10.19 17:47:45) 
yapabilir. benim 8'lerde ve endişelenmiyorum, ilaç da kullanmıyorum. bence 9,3 çok çok endişelenecek bir değer değil. ilaç da kullanıyormuşsun işte yükselir o (bırakınca bir süre sonra tekrar düşer).


  • pati  (05.10.19 17:55:03) 
Benim hep 9.3ün altında ve doktorlar da alıştı artık ilaç yazalım çok yorgun hissedersen kullanırsın diyorlar :D


  • superfluid  (05.10.19 18:59:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.