[]

Türkü dinleyen var mi?Spotify listelerinize, yeni muziklere ihtiyacim var

Merhaba,


Aranizda türkü dinleyen var mi?? Artik dinleyecek muzik bulmakta zorlaniyorum. Genis bir arsivim var ama hepsini dinleye dinleye tukettim. Her dilden halk muziklerine ihtiyacim var.Turkce, kurtce, ermenice, lazca farketmez.


Yerli yabanci muzik farketmez ozelden benimle dinledigi listeleri paylasacak insanlara ihtiyacim var belki boylece aralarindan sevdiklerimi likelayip yeni bir playlist olusturabilirim. Ya da sunu dinle diye bu baslik altina dinlemekten bikmadiginiz, en sevdiginiz parcalarin linkini birakabilir misiniz?

Türk halk muzigi dinleyen arkadaslar varsa onlarinki daha bir makbul gecer.Bir baska arkadasin bak su cok guzel demesiyle kesfettigim cok guzel muzikler oldu simdiye kez.Bu yuzden soruyorum.

cok tesekkurler

 
simdi isim var editleyip yazcam hatirlatma amacli dursun burda


  • onkiloversemtamamım  (05.10.19 18:37:08) 
  • another day in paradise  (05.10.19 18:46:22 ~ 18:59:03) 
herkese tesekkurler. biraz daha hareketli parcalar varsa onlardan da rica edebilir miyim?


  • camene87  (06.10.19 14:24:34) 
  • another day in paradise  (06.10.19 15:15:26) 
  • inekadam  (06.10.19 15:16:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.