[]

Laptop almak istiyorum 2000 lira bütçem var

Selam. 2000 lira bandında bi laptop almak istiyorum. Oyun için değil. Ses kartı güçlü olsun, yavaş olmasın ve sağlam olsun kafi benim için. Görüşlerinizi dinlemek isterim.
 
Thinkpad 440p var isterseniz satabilirim.


  • Tears of Devil  (05.10.19 16:58:39) 
Duyurudan birisi satıyor.
www.sahibinden.com
Bir bakın isterseniz
  • kisa  (05.10.19 17:14:43) 
ben olsam ipad alırdım o paraya. 2000 liralık laptop ile yapabileceğinizden fazlasını yaparsınız.

mesela: www.sahibinden.com
diğerleri: www.sahibinden.com
  • heavy smoker  (05.10.19 17:32:40) 
2. El düşünmüyorum


  • Desc  (06.10.19 00:46:31) 
ikinci el düşünmüyorsan bu bütçe ile istediklerinizden belki sadece bir tanesini biraz karşılayan bir model bulabilirsin, şansın varsa.


  • Wasking  (06.10.19 01:06:09 ~ 01:06:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.