[]

Psikoterapi ücreti

Gittiğim psikiyatrist psikoterapi yapacağız, dedi. Haftada bir gün. Çıkışta asılı olan ücret tarifesinde 400 tl olduğunu gördüm. Evet, ihtiyacım var. Ama maaşımın yarısı demek. Kalanlarla kredi, fatura filan ödüyorum. Kendi sağlığım da önemli. Gideceğim fakat ücret bana fazla geldi. Sizce?
 
İstanbulda ortalama 350. Normal denilebilir yani.


  • Negy  (05.10.19 16:52:18) 
Normal ama indirim isteyebilirsin. Genelde kabul ederler. Aldığın ücreti söyle. Durumum yok ama ihtiyacım var de. Biraz da öv ve yağla kendisini. Kabul eder


  • westblack  (05.10.19 17:05:59) 
Gitme.


  • Erva  (05.10.19 17:06:11) 
Terapiler tükeniyor ama ömür tükenmiyor, biliyor musun? Hakikaten ihtiyacın varsa git. Sonradan "gitmeseydim de olurmuş" diye düşünüp, daha fazla psikolojini bozmayacaksan git.


  • the she ronin  (05.10.19 17:27:56) 
Ben de gidiyorum aynı fiyat. bu zamana kadar gittiğim doktorlar tecrübeli değil gibi geldi dedim iyisine gideyim araştırdım internette övülen sevilen birine gittim.
Hâlâ devam ediyorum fakat adamla aramda bi uyumsuzluk var, verim alamıyomuşum gibi hissediyorum. İlaç dozajım 100lerden 10lara düştü fakat bunda adamın katkısı çok yokmuş gibi geliyor.
Bence bi kaç seans git seni zorlamayacaksa, anlaşma durumuna bak adamla. Evet beni anlıyor, bana yardımcı oluyor dersen devam edebilirsin. Fakat değilse de zorlama bence. Küçük ilde 100 liraya gittiğim kadınla aramdaki uyumu hiçbir doktor sağlayamadı mesela. Fiyat pahalandıkça doktor kalitesi artmıyor sanırım. Bence internette araştır çok, ve fiyatlar hakkında telefonla bilgi al. Doktortakvimi gibi sitelerdeki görüş ve değerlendirme sayılarını okuyabilirsin

Bir seneden uzun süredir gidiyo olmasaydım ve adamdaki dosyam benle ilgili çok bilgi içeriyor olmasaydı ben değiştirmeyi düşünürdüm.
  • katunca  (05.10.19 17:30:59) 
istanbulda normal. 500'den aşağı psikiyatrist bulamıyoruz nerdeyse.


  • ruh i tibbiye  (05.10.19 17:53:00) 
Kafa bulandırmak istemiyorum ama “iyi hissetmek” diye bir kitap var. Çok olumlu yorumları olan ve araştırmalarla kanıtlanmış bir kitap. Bir ayda okuyup deneyebilirsiniz bence. Durumum acil,o kadar vakit veremem diyorsanız zaten 400ü vermelisiniz.


  • imnotsureabout  (05.10.19 18:21:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.