[]

ev arkadaşı aranıyor ilanı

Hali hazırda istanbul'da ikamet ediyorum fakat işlerimin başka ilçelerde yoğun olması sebebi ile taşınmam gerekiyor artık. 27 yaşında freelance çalışan video yapımcısıyım. Avrupa yakası Beşiktaş çevreleri, anadolu ise Kadıköy çevrelerinde olmam tercihim. Bir süredir ev baktım fakat bütçeme göre yaşabilir daireyi bulamadım bu çevrede. Ve öğrenci yıllarımdan sonra tekrar ev arkadaşı fikriyle buradayım. Bir problem olmazsa uzun süre yaşamayı tercih ettiğim bir yer olacak.
ek olarak birkaç bilgi daha paylaşsam iyi olur gibi; faturalar ile 1200-1300 barajında bütçem, sigara kullanıyorum, erkeğim, hayvan severim. 
+1 yeni havalimanında çalışıyorum istanbul uni son sınıf öğrencisiyim.
bütçe 1300 civarı lokasyon beşiktaş civarı.

  • vascodelinos  (16.10.19 13:50:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.