[]

Kemik eklem güçlendirici seyler

Dostlardan ırak dün temiz bir dayak yedim. Hastaneye gittim, kırık vs yok iyiyim. Lakin kaburgalar başta olmak üzere çok ağrım var. Böyle kemik iliği gibi faydalı başka şeyler biliyor musunuz? Yiyecek olur, merhem olur. Acil sadece Arveles yazdı. Damdan düşenlerin yanıtını bekliyorum. Teşekkür ederim.
 
paça çorbası derler hep. Limonunu sarımsağını koy, iç bol bol


  • KaraSakall  (04.10.19 15:39:55) 
Kemik suyu. Uzun ve kısık ateşle pişecek yalnız, minimum 12 saat.


  • arnold schwarzeneger  (04.10.19 15:55:30) 
O ağrılar ezilmiş/hasar görmüş deri-kas dokularından kaynaklanıyordur muhtemelen yalnız ya


  • panzerkampfwagen iv  (04.10.19 15:56:39) 
gecmis olsun. bi rahatlik gelmistir. ben de cok iyi dayak yerim haber verseydin ikimiz temiz bi dayak yerdik. :)
hocam et suyu kellepaca ve iskembe oneririm. gerci simdi ceneyi acip kapatmak da zor oluyordur. guzel alabalik varsa onu da oneririm.

  • turbo sadık  (04.10.19 16:37:14) 
güneş ışığı bol bol.


  • for day to break  (04.10.19 16:52:13) 
Kırık yoksa yumuşak doku ezilmesidir. Yapacak bir şey yok ek olarak.


  • pro9it9is9  (04.10.19 17:54:28) 
Afiyet olsun falan dermişim. geçmişler olsun. Bol istirahat şart. Doku ezilmesi bence de. Kemikle alakası yok.


  • elitoangelito  (04.10.19 18:41:06 ~ 18:42:41) 
Sana zahmet yazsana. Konu neydi ? Merak ettim


  • tunaktunaktun  (04.10.19 19:55:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.