[]

mr raporumu açıklayabilir misiniz?

ortopedist bağ kopması olmadığını, sağ arkada bi kırık olduğunu ve kendi kendine kaynadığını söyledi. raporda bir sürü bi şeyler yazıyo ama anlamıyorum :(

ortopedistin söyledikleri dışında dikkat edilmesi gereken bir şey var mı?

eksiup.com
eksiup.com

şimdiden teşekkürler.

 
Raporda bir sürü yerde doku şişmesinden söz ediliyor. Özel bir şey gerekmediği için doktor söylememiştir.
Bandaj, jel vs önerildi mi?

  • pro9it9is9  (04.10.19 17:59:04) 
ilaç ve bileklik verdi, 3 hafta sonra da fizik tedaviye başlamam gerektiğini söyledi.


  • meyal  (04.10.19 20:07:34) 
Kemik iliği ödemi var, ağır sporlardan uzun yürüyüşlerden sakının 1-2 ay ayağınızın üzerine minimum basmaya çalışın. Kısacası bol bol istirahat edin.


  • glutamin  (04.10.19 20:09:09 ~ 20:10:51) 
kırık dışında diğerleri önemsiz. şikayeti olmayan normal insanlarda bile görülebilir bir kısmı. fazla zorlamayın , istirahat önemli.


  • alicandan  (04.10.19 20:13:09 ~ 20:13:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.