uzun ilişki sonrası üşengeçlik

Merhaba sevgili roma duyuranları.
Uzun bir ilişkiden çıktım 9 ay kadar sürdü. Kimisi için 1-2 ay gibi geliyor olabilir bu süre ama benim en uzun ilişkimdi. İlişkimde kendimden çok ödün vermiştim, kendime saygımı falan kaybetmiştim. Sonra hepsini geri topladım. Tabii gidenin bana kattığı şeyler de oldu elbet. Şimdilerde sorunum yeni insanlarla tanışmaya üşenmek ve flört etmeyi unutmuş olmak. Ondan sonra bir kaç kadın ve erkekle tanıştım ama hepsiyle istemsizce kanka olduk, friendzonelandım galiba yada ben öyle yaptım. Nasıl çözeriz bu işi bi el atın çöpçatanlık falan yapmak isteyen olursa da hayır demem.

üşenme evde kalırsın

  • bir soru sorcam  (04.10.19 12:04:46)
Bir süre üşenme evresinde kalmak iyidir, zamanı gelince üşengeçliğinde geçer zaten

  • Mossy  (04.10.19 13:10:03)
Uzun ilişkiden sonra toparlanmanın en iyi yolu bol kısa ilişkidir. İlişkide ezilen taraf sen olduğuna göre muhtemelen erkeksin. Ortamım yok diyorsan Ukrayna kaçamağı falan yap. Hem özgüvenin de yerine gelir.

  • rldofiui  (05.10.19 08:22:49)