[]

verilik hd-torrents hesabı açiklamayi okuyun

7 senelik hesabım 3 ay içinde 15gb indirmediğim için askıya alındı. 350gb ul 35gb dl, 10 ratio var. hesabı aktif etmek için 10 euro istediler. hesabı almak isteyen kişinin 10 euroyu bana değil sitenin hesabina yatırması gerekli. bitcoin, paypal ve skrill üzerinden ödeme kabul ediyorlar.

isteyen 25 euro'ya 90 günlük, 176gb uploadlu, 0 vip hesap da alabilir. benim hesabımı alırsanız 15 euro karınız olacak ve 350gb upload kullanıma hazır olacak.

(bkz: hd-torrents) sürekli davetiyesi aranan bir sitedir ayrıca.

niye bu kadar yazdım? çünkü canım sıkıldı ve ziyan olmasın istiyorum.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.