[]

Beylikdüzü -> Çerkezköy

Nasıl gidilir toplu taşımayla ve ne kadar zaman alır?
 
2,5 saati bulur.


  • Cruyff  (03.10.19 13:52:18) 
hadımköy metrobüs durağının orda opetin köşesinde trakyaya giden servis araçları var.
2-2,5 saate çerkezköy e gidersin.

  • catch  (03.10.19 14:10:59) 
metrobüs durağının oradan kalkan çorlu araçları var, çorlu-çerkezköy de sürekli var zaten. toplamda 3 saatten aşağı gidilmez (toplu taşıma)


  • oligomer  (03.10.19 14:11:13) 
Torium avm'den çerkez tur minibüsleri var, 1 saat 10dk'da çerkezköyde oluyor. Beylikdüzü'nden gelenleri de varmış ama çerkezköye girmeyip çorlu yolu üstünde bırakıyormuş hem de daha pahalıymış. Torium'dan kalkış saatlerini kontrol edip ona göre binip gelmek en hızlısı.


  • anthemis nobilis  (03.10.19 14:53:55) 
Torium avm yanı çerkez tur. beylikdüzü metrobüs durağı çerkezköy dolmuşları gidiyor.


  • ayaklibalik  (03.10.19 16:43:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.