ps4 oyun paylaşma

Arkadaşlar selamlar,

ps4 konusunda yeniyim biraz.

şimdi benim kendi psn hesabımda bir oyun var. yakın bir arkadaşımın da psn hesabında birkaç oyun var.

ben kendi şifremi arkadaşıma versem o benim şifremle giriş yapsa,
o da kendi şifresini bana verse, ben onun şifresiyle giriş yapsam falan.

bendeki veya ondaki oyunları aynı anda farklı ps4'lerde oynayabilir miyiz?

bu arada güveniyoruz arkadaşımla birbirimize problem yok yani.

eğer mümkünse, nasıldır ne yapmak lazım birinci hesap ikinci hesap falan, babanneye anlatır gibi anlatır mısınız lütfen. bakın babanne kısmı çok önemli istirham ediyorum.

Bu bahsettiğiniz PSN Kardeşliği. Şimdi şöyle yapıyorsunuz; siz arkadaşınızın hesabını, arkadaşınız da sizin hesabınızı makineye Primary olarak ekleyecek. Bunun için arkadaşınızın hesabıyla giriş yapın. Sonra kendi hesabınızı açıp ayarlar>hesap yönetimi>bu hesabı ps4 sisteminde ana hesap olarak etkinleştir kısmından devre dışı bırakıp arkadaşınızın hesabını da yine bu kısma girip ana hesap olarak etkinleştirin. Arkadaşınız da sizin hesabınız için aynısını yapsın. Ondan sonra kendi hesaplarınıza girip iki hesaptaki oyunları da normal bir şekilde oynayabilirsiniz.

  • captainimsi  (03.10.19 09:51:59 ~ 09:52:34)