[]

Eskiye ozlem duymak

Boyle bazen bir “an” yasiyorsun... bir muzik duymak, bir sahne izlemek, bir koku duymak veya eskiden izledigin filmi veya diziyi yeniden izlemek..

Direkt eskiye goturuyor seni. O anlarda cok ama cok mutlu oluyor ve eski gunleri cok ozledigimi fark ediyorum. Su an icinde bulundugum durumda her sey mukemmel gorunuyor ama ben icten ice mutsuz muyum yoksa? Eskiye duydugum bu ozlemin sebebi ne olabilir? Tesekkurler...


 
mutsuz diilsin. Eskiye ozlemin nedeni galiba ulasilamayacak olmasi.


  • tezek  (03.10.19 06:25:33) 
Nostalji'nin kelime anlamı bu anlattığınız şey :) Beyin güzel şeyleri hatırlıyor, hepimizde öyle genelde. O günlerin içinde olsanız onlar da boktan gelir.


  • whoosie  (03.10.19 09:08:53) 
gelecek belirsiz. tehlikelerle dolu olabilir. ama gecmis guvenli, korunakli.


  • foster  (03.10.19 09:22:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.