[]

mucize doktor izleyenler

hastanenin sahibi kadin fermanin sevgilisi olan, hastane babasindan kalmis orasi ok

obur fettan kadin kim? kiz kardesi mi, cici annesi mi?


 
babasının metresiymiş. babasıyla hastaneyi birlikte tırnaklarıyla kazıyarak kurmuşlar falan filan :D


  • theseachange  (02.10.19 22:56:10) 
tamamdir @theseachange

ben ilk bolumde iki kardes olarak dusundum, ikinci bolumde kardes olamazlar dedim, simdi netlesti :)
  • exlibris  (03.10.19 11:08:45) 
soru açılmışken sorayım, bu hastanenin sahibi kadın bi hapishane dizisinde de oynuyordu, o dizi bitti mi yoksa aynı anda iki dizide mi oynuyor?


  • bidakikanizialicam  (03.10.19 14:18:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.