[]

Broadchurch(Dizi)

Bir süredir aklımdaydı zaten ve izleyeyim dedim. Tamam, tek bölümden bir çıkarım yapmak doğru değil ama oyunculuklar inanılmaz kötü geldi gözüme. Hele o başroldeki karakterler nedir öyle Allah aşkına. Yani tamam biliyorum Doctor Who'dan dolayı adamı seviyorsunuz filan ama klasik İngiliz abartmasına siz de katılmayın ne olur. Sadece başrollerden bahsetmiyorum. Diğer oyunculuklar da inanılmaz kötü. Dizinin konusu merak uyandırıcı, etkileyici fakat oyunculuklar acayip irrite etti. İnanın şu yorumu yapmak maksatlı izlemedim. İlk bölüme başlayıp bitirene kadar baydı dizi. Normalde İngiliz dizilerini severim ama bunu izleyebilir miyim bilmiyorum.

Ben mi abartıyorum yoksa gerçekten kötü mü? Devam etsem mi onu da bilmiyorum.


 
biraz abartıyorsunuz gibi geldi, ama bu kadar beğenmediyseniz devam etmeyin bence, ne gerek var.


  • gkhncnzdgn  (02.10.19 20:43:56) 
oyunculuklara benim lafım yok ama dizi genel anlamda sıkıcı polisiyeyi sevdiğim halde.
david tennant fanı olsam bile diziyi sırf başladığım için bitirmiştim.

önerim izleme bir şey kaybetmezsin.
  • welc0met0hell  (02.10.19 22:31:39) 
bana tüm oyunculuklar çok kötü gelmemişti ama katılıyorum, genel olarak abbooov bu ne yav türk drama gibi dediğim çok yer olmuştu. iflah olmaz bir britfan olduğum için izlemeye devam ettim, zaten muhteşem bir yerde çekmişler diziyi sahneler keyif verdi açıkçası. kötü oyunculuklara bile alıştım bir noktada.


  • evde liyakat kalmamis  (03.10.19 09:53:49) 
Oyunculukları ben beğenmiştim aslında ama hikayenin anlatılış biçimi yer yer beni sıktı.


  • battal gemalmaz  (03.10.19 09:55:45) 
Yanıtlar için çok teşekkür ederim.

En başta dediğim gibi ''Dur şu diziyi eleştireyim'' maksatlı başlamadım aslında. İlk bölüm bitti ve ''Bunlar nasıl oyunculuklar'' dedim. Başka başrol mü yok da koymuşlar tipini dürttümünün Doctor Who'su mudur nedir.... Yanındaki kadın da kötü ama yine de erkek oyuncuya göre bir tık daha iyi.

''Tek bölüm izlemişsin. Hele bir dur soluklan'' tarzı yaklaşımınız normal ama oyunculuklar batmadı değil hani. Söylemiş olayım dedim. Yine de oyunculukları bir kenara bırakıp en azından birkaç bölüm izleyeyim mi acaba diye düşünüyordum ama bir kişi bile dizinin gidişatı ile ilgili iyi şeyler söylemedi. Duruma göre bir düşünüp belki devam ederim. Belli olmaz.
  • bitchesaintshit  (04.10.19 17:40:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.