[]

Çok zayıflayan erkek kedi

Merhabalar iyi geceler

4 yaşında kısır erkek kedimiz aşırı derecede zayıfladı. Çok uzun ve gür tüylü ve zaten normalde de incecik hafifcecik olan bu hayvancığımız son günlerde çok fazla hafifledi. Sebebi ne olabilir acaba, hemen mi endişelenelim çok fazla mı endişelenelim ne yapalım? Vitamin takviyesi yapsak olur mu?


 
Bobreklerinde sorun olabilir. Hic zaman kaybetmeden veterinere goturun mutlaka,


  • oscar  (02.10.19 03:48:16) 
tüylerde matlaşma ve sık dökülme de var sanırım... hareketler, canlılık nasıl? aşılama ve parazit uygulama durumu ne? ne kadar sürede kilo kaybını yaşadı.

oscar'ın dediği gibi böbreklere bağlı da olabilir (yaşı genç gerçi ama imkansız değil), viral de olabilir. bir veteriner kontrolü, kan testleri ve viral testleri yaptırmanızı öneririm.

geçmiş olsun.
  • unique hint kumasi  (02.10.19 10:46:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.