[]

yeni flört ettigim kiz

1 ay önce tanistigim bir kiz var (kiz yabanci). 2-3 hafta beraberdik, yakinlastik biraz. Sonra 2 ayligina baska ülkeye gitti, kasimda tekrar gelicek, daha erken görüsme sansimiz yok. dönünce kaldigimiz yerden devam ederiz diye konustuk. aradan 1 ay gecti, hemen hergün mesajlastik, bazen telefonda da konusuyoruz. cok iyi, cok olgun bir kiz ama aradan gecen zamanda sanki biraz ona karsi hislerim azalmaya basladi, mesajlara ayni hevesle dönmemeye basladim, telefonda konusmak icin can atmadigimi görüyorum. dedigim gibi cok yeniyiz, araya mesafe girdigi icin mi böyle oldu, tam kafama yatmayan birseyler var ve uzak oldugumuz icin bunlarla direkt yüzlesemedigim icin mi böyle hissediyorum tam emin olamadim. ne oldugunu anlamadan sana karsi hislerim azaldi deyip olayi direkt yokusa sürmek de istemiyorum ama dürüst olmak istiyorum bir yandan da, zaten o da seziyor biraz degistigimi. nasil yapmak lazim?
 
anadilden kaynaklı bir durum olabilir. ilişkiyi ayakta tutan şey iletişimdir. iletişim kuramadığın ya da iletişim kurarken kendini tam anlamıyla ifade edemediğin bir insandan uzaklaşman çok normal.


  • ruhen hastayim ben  (01.10.19 23:58:55) 
Acele etmeyin. Başka birine gönlünüz kaymadıysa eğer bir ay sonra onu tekrar karşınızda gördükten sonra karar verin.


  • SiyamkedisiZorro  (02.10.19 09:19:12) 
Mesafe olunca olur böyle şeyler. SiyamkedisiZorro +1.


  • d max  (04.10.19 14:07:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.