[]

Hayat sana istediğini verdi mi? Ya sen...

Hayata katman gerekenin ne kadarını kattin?
 
Günaydın. İstediğimi vermedi ki ben de hayata yeteri kadar şey kattım mı emin değilim.


  • simderun  (01.10.19 09:50:04) 
Hayata bir şey 'verebileceğini' düşünmek küstahlık, ondan bir şey 'alabileceğini' düşünmek arsızlık.
Özünde her canlının motivasyon kaynağı aynı, şaştığını görmedim henüz. Denediği yolların çeşitliliği onu farklı kılmıyor.

  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (01.10.19 09:59:25) 
Hayat bana limon verdi ben limonata yaptım


  • all girls dream  (01.10.19 10:43:25) 
hayattan cok bir sey istemedim, tek beklentim saglik ve huzur. onlara da cogunlukla sahibim. hayata bir sey vermek gibi bir yukumlulugum oldugunu dusunmuyorum ama huzurun gerekliligi olarak iyi bir insan olmayi goruyor ve o sekilde davranmaya calisiyorum.


  • in vino veritas  (01.10.19 10:49:56) 
henüz hayattayken "bir taşı bir taşın üzerine koymayı" sanırım beceremedim.


  • love and trust  (01.10.19 10:53:21) 
Fazla umutlu yaşamadığımdan hayatın ne alıp verdiği pek önemsiz bana.

Beklentilerin az olmasının iyi yönü.

Şikayet ettiğim birşey yok hayatta.
  • megacracker  (01.10.19 13:41:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.