[]

Bu kedinin neyi var?

Az once kapıda karşılaştım sokağımızın kedisi. Kucağıma aldığımda alt bölgesinin ıslak olduğunu farkettim ıslanmıştır diye düşündüm ama hafiften bir koku vardı poposuna bakınca sis ve sırılsıklam olduğunu gördüm. Arka patilerini yürümek dışında pek kullanamıyor şuan.

Komşumuz ve benim dışında ilgilenen yok. Komşumuzu aradım veterinere götürmüşler parazit deyip iğne yapıp göndermiş. Yarın tekrar göndereceklermiş. Daha once hiç karşılaşmadım böyle bir şeyle gerçekten parazit mi bu? Ne yapmalıyız? Annesi ve kardeşleriyle birlikte yaşıyor. Bulaşır mi onlarada?


eksiup.com


eksiup.com

 
İshal / kanlı ishal gibi duruyor.
Eğer yavruysa acilen tedavi edilmesi gerekiyor.
En yakın veterinere götürün, hayati riski var gibi..
  • otopsicocugu  (30.09.19 22:48:25) 
ne yaptın? merak ettim ne dediler?


  • bisorumvargaliba  (01.10.19 02:58:53) 
Komşumuz ilgileniyor, dün götürmüşler yarin tekrar getirin demişler. Bugün için tekrar iğneye götüreceklerdi.


  • =)  (02.10.19 14:42:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.