[]

febreze zararlı mı

veya ne kadar zararlı, küçücük bir yurt odasında dalak böbrek oturuyorum cam da açmayınca biraz kokuyor, glade oda kokusu,parfümü vs den ziyade febreze kötü koku giderici sanırsam, kullansam akciğerlerime vs ne kadar büyük bir kötülük yapmış olurum?
 
Diğerleri çabuk uçup gidiyor. Kalıcılık bakımından kötü bu öyle değil direkt yapışıyor bir zaman sonra igreneceksiniz ben de iş yerinde kullandım bir süre paketli şekerlere bile sinmişti kokusu.
Belki de çok sıkıyordum bilmiyorum ama pişman etmişti beni bir zaman sonra her yerden onun kokusunu almaya başlamıştım.

  • kirmizipilotkalem  (30.09.19 15:37:47) 
kirmizipilot kalemin dediği gibi ilginç bir kalıcılığı var, perde ve koltuklara sıkıyordum, en son ne zaman sıktığınızı unuttuğunuzda bile burnunuza limonumsu kokusu geliyor o yüzden başta ne güzel kokuyormuş bu hep böyle koksun daha çok koksun deyip abartmamak gerekiyor, az az sıkalım :)


  • freebird5406_2  (30.09.19 15:42:00) 
kimyasal neticede elbet zararli.

Odayı havalandirma şansın yok mu?
  • cedex  (30.09.19 15:46:36) 
her yer açıkken sıkıp bi süre daha havalandırıp kapatıyorum. hiç havalandırma olmadan sıkmak kötüyü daha beter eder bençi ve zararlı


  • 9kuyruklukedi  (30.09.19 15:48:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.