[]

alarm ötmedi

akşam alarm kurarken dikkat ettim bi aksaklık olmasın yanlış güne vs kurmayayım diye. '' 5 saat 36 dakika sonra çalacaktır'' gibi yazıyı gördüm , alarm sesi dahil tüm sesler açıktı.
alarm çalmadı, tesadüfen mesaj sesine uyandım.
nasıl olabilir bu?
androiddeki default saat uygulamasının alarmı

www.reddit.com

 
çalıp kapatmadığına emin misiniz? ek olarak, ayarladığınız alarmın içerisinde titreşim, melodi, erteleme sayısı gibi ayarlar da var. bunlarda bir hata yapmış olabilir misiniz?


  • givemesomesubstance  (30.09.19 15:37:26) 
Telefon samsungsa yapıyor. Alarmy isimli uygulamayı indir playstore dan


  • westblack  (30.09.19 16:31:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.