[]

Sevgili Astrologlar

Aslan burcu kadını(yükseleni aslan) ile Başak burcu erkeği (yükselen koç) nasıldır ?
 
kızı tavlayabilir ve etkilersen iyidir, değilsen yürümez


  • KaraSakall  (30.09.19 12:00:04) 
Astrolojiye olan ilgisi güneş burcu ve yükselen gib basit terimlerin ötesinde olan herkes bilir ki düzgün bir ilişki analizi için çiftin doğum haritalarının tamamının karşılaştırılması doğrudur. Bu birkaç ayrıntıyla kesinlikle sağlıklı bilgi verilemez, sonuç da tatmin edici olmaz. Tavsiyem internetten de olsa kısa bir sinastri ve kompozit harita yorumu alman, özellikle İngilizce çok faydalı siteler var konuyla alakası olmayan insanların dahi anlayabileceği.


  • whyamy  (30.09.19 12:07:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.