[]

Doktor Ne Demiş Olabilir?

Ağzım gözüm kayık olduğu için tam hatırlayamıyorum ama enfeksiyondan dolayı dün Cipra verdi ve yamulmuyorsak sadece iki gün kullan dedi ama işte antibiyotik yarım bırakılmaz hani? Öyle demişse bir bildiği vardır, yarın gidip 3-5 tüp kan daha vericem.
Yarın tabii ki arayıp sorucam, yine de merak ettim. Eşim öyle dediğini hatırlıyor, ben şu an doktoru görsem tanıyamam. O derece kötüydüm. 
Tıbbi bir uzmanlığım yok fakat cipro hakkında iyi şeyler söylenmiyor. Farklı bir doktora gidip ilacınızı değiştirmenizi öneririm. Cipro hakkında araştırma yapmanızı tavsiye ederim.


  • daddy  (29.09.19 16:11:53) 
cipro en çok idrar yolu enfeksiyonu için veriliyor, eğer durum bu ise muhtemelen ek kan tahlilleri ve idrar kültürü istemiştir, 2-3 gün kullan sonra kültür sonucu çıkınca ilacı (enfeksiyon etkenine duyarlı başka bir antibiyotikle) değiştiririz demek istemiştir, diye düşünüyorum.

geçmiş olsun
  • cervuetta  (29.09.19 17:57:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.